-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електроди графітові спектральні
Оголошено тендер
224 912.00
UAH
Номер:
2cc2817bc6704942b2a6dfe319c38c2d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-13-006353-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДП СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, вул. Горького 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДП СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, вул. Горького 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
224 912.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електроди графітові спектральні
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
31660000-0 Вугільні електроди
Дата опублікування:
13.12.2023 16:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума224 912.00 UAH