-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
М’ясо свинини, філе куряче
Тендер Prozorro UA-2023-12-13-019112-a
Завершена
989 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 945.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 945.00 UAH
Номер:
4d7273cc62234741b63743fca861871d
Внутрішній номер закупівлі:
20050371
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-13-019112-a
Замовник:
Відділ освіти Кременецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40210966
-
Адреса:
47003, Україна, Тернопільська область, м. Кременець, вул. Шевченка, 67
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Інна Ганжусь +380982032079 viddilosvitukmr@ukr.net http://www.kremvo.pp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
989 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.12.2023 16:55 - 18.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
13.12.2023 16:55 - 21.12.2023 00:00
Період кваліфікації:
21.12.2023 00:02 - 25.12.2023 16:20
Період завантаження договору:
31.12.2023 00:00 - 10.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴989 000.00 М’ясо свинини, філе куряче