-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з заміни та чищення брудопоглинаючих килимків за адресами: пл. І. Франка, 5; вул. Будівельників, 25 та вул. Жилянська, 83/53
Тендер Prozorro UA-2023-12-13-012837-a
Завершена
162 806.78
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 628.07 UAH
мін. крок: 1% або 1 628.07 UAH
Номер:
ea393f66cb654661abeb3a08adf79543
Внутрішній номер закупівлі:
20044040
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-13-012837-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Леляк Ольга Сергіївна 0442076792 LELIAK.OS@KTE.KMDA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
98310000-9 Послуги з прання і сухого чищенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
162 806.78 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.12.2023 14:40 - 22.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
13.12.2023 14:40 - 25.12.2023 10:00
Період кваліфікації:
25.12.2023 10:03 - 28.12.2023 18:12
Період завантаження договору:
03.01.2024 00:00 - 13.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴162 806.78 Лот 1.