• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з заміни та чищення брудопоглинаючих килимків за адресами: пл. І. Франка, 5; вул. Будівельників, 25 та вул. Жилянська, 83/53

Оголошено тендер

162 806.78 UAH
Номер: c6af530705e24a169d974893dc57247f
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-12-13-006958-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 162 806.78 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з заміни та чищення брудопоглинаючих килимків за адресами: пл. І. Франка, 5; вул. Будівельників, 25 та вул. Жилянська, 83/53
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 98310000-9 Послуги з прання і сухого чищення
Дата опублікування: 13.12.2023 14:32

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума162 806.78 UAH