-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (ДК 021:2015:8514600-4 Послуги банків крові, послуги з постачання компонентів та препаратів виготовлених з донорської крові, зокрема: Плазма свіжозаморожена (метод ценрифугування); Плазма свіжозаморожена лейкофільтрована (методом аферезу); Еритроцити; Тромбоцити (концентрат тромбоцитів) аферез - на апараті TRIMA; Кріопреципітат заморожений)
Тендер Prozorro UA-2023-12-13-003680-a
Торги відмінено
142 813.85
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 714.07 UAH
мін. крок: 0.5% або 714.07 UAH
Номер:
e72b908f6cc84e34bcb93ee76f960be4
Внутрішній номер закупівлі:
20035058
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-13-003680-a
Замовник:
КНП ММР "Пологовий будинок №3"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774349
-
Адреса:
54058, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Київська, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Козарецька Ольга Станіславівна +380990512177 roddom3_jurist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
142 813.85 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.12.2023 10:28 - 18.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
13.12.2023 10:28 - 21.12.2023 10:33
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
70782274c31a486bae3d4c619aaafd1d
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Допущено помилку під час публікації закупівлі
Період оскарження:
15.12.2023 09:23 - 26.12.2023 00:00
Дата опублікування:
15.12.2023 09:23
Дата виконання:
26.12.2023 00:01
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴142 813.85 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (ДК 021:2015:8514600-4 Послуги банків крові, послуги з постачання компонентів та препаратів виготовлених з донорської крові, зокрема: Плазма свіжозаморожена (метод ценрифугування); Плазма свіжозаморожена лейкофільтрована (методом аферезу); Еритроцити; Тромбоцити (концентрат тромбоцитів) аферез - на апараті TRIMA; Кріопреципітат заморожений)