• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (ДК 021:2015:8514600-4 Послуги банків крові, послуги з постачання компонентів та препаратів виготовлених з донорської крові, зокрема: Плазма свіжозаморожена (метод ценрифугування); Плазма свіжозаморожена лейкофільтрована (методом аферезу); Еритроцити; Тромбоцити (концентрат тромбоцитів) аферез - на апараті TRIMA; Кріопреципітат заморожений)

Оголошено тендер

142 813.85 UAH
Номер: 79022456ba3d47bf9872a26f457dec01
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-12-13-001473-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КНП ММР "Пологовий будинок №3"
Замовник: КНП ММР "Пологовий будинок №3"
Очікувана вартість: 142 813.85 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (ДК 021:2015:8514600-4 Послуги банків крові, послуги з постачання компонентів та препаратів виготовлених з донорської крові, зокрема: Плазма свіжозаморожена (метод ценрифугування); Плазма свіжозаморожена лейкофільтрована (методом аферезу); Еритроцити; Тромбоцити (концентрат тромбоцитів) аферез - на апараті TRIMA; Кріопреципітат заморожений)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 13.12.2023 09:54

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума142 813.85 UAH