• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Електрична енергія (постачання електричної енергії)

Завершена

380 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 800.00 UAH
Номер: 8ccedd6aebe04482a1b7b4e74e8c3ad3
Внутрішній номер закупівлі: 20032104
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-12-13-000728-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР БЕЗПЕКИ ГРОМАДЯН СОЛОТВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
Контактна особа: Ольга Рішко +380677717544 kzmpo2020@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 380 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.12.2023 09:25 - 18.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 13.12.2023 09:25 - 21.12.2023 08:00
Аукціон: 22.12.2023 11:06 - 22.12.2023 11:29
Період кваліфікації: 22.12.2023 11:29 - 22.12.2023 19:00
Період завантаження договору: 28.12.2023 00:00 - 07.01.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴380 000.00 Електрична енергія (постачання електричної енергії)