• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електрична енергія (постачання електричної енергії)

Оголошено тендер

380 000.00 UAH
Номер: cb8c7056fc6e4624949323de8343cb3b
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-12-13-000310-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР БЕЗПЕКИ ГРОМАДЯН СОЛОТВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР БЕЗПЕКИ ГРОМАДЯН СОЛОТВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
Очікувана вартість: 380 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія (постачання електричної енергії)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 13.12.2023 08:45
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія (постачання електричної енергії)
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 51700 Кіловат-година
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума380 000.00 UAH