-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Нафта і дистиляти за кодом ДК 021:2051 (CPV) 09130000 – 9
Тендер Prozorro UA-2023-12-12-011804-a
Завершена
1 188 496.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 942.48 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 942.48 UAH
Номер:
d8fae9cebe4d4326beffd0740e8c63cd
Внутрішній номер закупівлі:
20019353
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-12-011804-a
Замовник:
Комунальне підприємство з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31454734
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул.Оболонська, будинок 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Король Геннадій Анатолійович 380444636730 gekor61@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 188 496.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.12.2023 14:11 - 17.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
12.12.2023 14:11 - 20.12.2023 00:00
Аукціон:
20.12.2023 15:23 - 20.12.2023 15:53
Період кваліфікації:
20.12.2023 15:53 - 25.12.2023 14:11
Період завантаження договору:
31.12.2023 00:00 - 10.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 188 496.00 Нафта і дистиляти за кодом ДК 021:2051 (CPV) 09130000 – 9