-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нафта і дистиляти за кодом ДК 021:2051 (CPV) 09130000 – 9
Оголошено тендер
1 188 496.00
UAH
Номер:
ddf1e5ced0b1484b8549fa6282b9f1a9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-12-005595-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31454734
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул.Оболонська, будинок 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31454734
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул.Оболонська, будинок 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 188 496.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Нафта і дистиляти за кодом ДК 021:2051 (CPV) 09130000 – 9
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування:
12.12.2023 13:08
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бензин марки А-95
Кількість
20000 літр
Період постачання
до 31.12.2024
Дизельне пальне
Кількість
2400 літр
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 188 496.00 UAH