• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Код ДК 021:2015 – 09310000-5 – Електрична енергія (електрична енергія)

Завершена

2 640 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 13 200.00 UAH
Номер: 9ac21e43a5e84c38a69af6f47c119e21
Внутрішній номер закупівлі: 20014058
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-12-12-006560-a   
Замовник: Державна реабілітаційна установа "Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю"
Контактна особа: Чередніченко Тетяна Василівна +380459640011 fin_vcpri@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 640 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 12.12.2023 11:20 - 17.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 12.12.2023 11:20 - 20.12.2023 00:00
Період кваліфікації: 20.12.2023 00:00 - 20.12.2023 12:37
Період завантаження договору: 26.12.2023 00:00 - 05.01.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 640 000.00 Код ДК 021:2015 – 09310000-5 – Електрична енергія (електрична енергія)