• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Код ДК 021:2015 – 09310000-5 – Електрична енергія (електрична енергія)

Оголошено тендер

2 640 000.00 UAH
Номер: 062fa7b0d6314064a4577f8b448e7725
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-12-12-002126-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державна реабілітаційна установа "Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю"
Замовник: Державна реабілітаційна установа "Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю"
Очікувана вартість: 2 640 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код ДК 021:2015 – 09310000-5 – Електрична енергія (електрична енергія)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 12.12.2023 11:11

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума2 640 000.00 UAH