-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2023-12-12-001055-a
Завершена
2 850 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 28 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 28 500.00 UAH
Номер:
ad6830af2f2a461cb8175827a177c975
Внутрішній номер закупівлі:
20008792
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-12-001055-a
Замовник:
Комунальне підприємство Тростянецької міської ради "Чисте Місто"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39292239
-
Адреса:
42600, Україна, Сумська область, Тростянець, вул. Миру, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Колодко Валентина Миколаївна +380664376550 KolodkoValentina3@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 850 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.12.2023 09:02 - 17.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
12.12.2023 09:02 - 20.12.2023 09:07
Аукціон:
21.12.2023 11:47 - 21.12.2023 12:22
Період кваліфікації:
21.12.2023 12:22 - 22.12.2023 14:01
Період завантаження договору:
28.12.2023 00:00 - 07.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 850 000.00 Електрична енергія