-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
2 850 000.00
UAH
Номер:
891d2cf9e91949eb8d1776ae953336c0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-12-000342-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство Тростянецької міської ради "Чисте Місто"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39292239
-
Адреса:
42600, Україна, Сумська область, Тростянець, вул. Миру, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство Тростянецької міської ради "Чисте Місто"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39292239
-
Адреса:
42600, Україна, Сумська область, Тростянець, вул. Миру, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 850 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування:
12.12.2023 08:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 850 000.00 UAH