-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2023-12-12-000014-a
Торги відмінено
17 500 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 87 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 87 500.00 UAH
Номер:
3267c9e8d66e488cb8333b02564f4221
Внутрішній номер закупівлі:
20007696
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-12-000014-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Вододар" Бориславської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37650131
-
Адреса:
82300, Україна, Львівська область, Борислав, вулиця Володимира Великого 229А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Діль Оксана Ігорівна 380673404039 vododar5@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
17 500 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.12.2023 00:12 - 17.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
12.12.2023 00:12 - 20.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
a21a1b2c9e664faea3fd42a4e090c09e
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Відповідно до рішення уповноваженої особи від 12.12.2023 оголошено проведення процедури відкритих торгів згідно з Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. № 922-VIII (надалі - Закон) з урахуванням положень Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 р. № 1178 (надалі - Особливості) за предметом закупівлі ДК 021:2015: 09310000-5 – Електрична енергія (Електрична енергія), унікальний номер оголошення про проведення відкритих торгів, присвоєний електронною системою закупівель: UA-2023-12-12-000014-a (надалі - Закупівля).
На підставі підпункту 2 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень.
Замовник виявив у Закупівлі порушення законодавства з питань публічних закупівель. Опис порушення (порушень): Замовником помилково не передбачено у тендерній документації вимог щодо забезпечення тендерної пропозиції та забезпечення виконання договору про закупівлю. Станом на сьогодні у Замовника відсутня технічна можливість внести відповідні зміни до оголошення про закупівлю.
З огляду на зазначене є підстави для прийняття рішення про відміну відкритих торгів.
Як зазначає підпункт 2 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги, унікальний номер оголошення про проведення відкритих торгів, присвоєний електронною системою закупівель: UA-2023-12-12-000014-a, у зв’язку з неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель
Період оскарження:
15.12.2023 11:06 - 26.12.2023 00:00
Дата опублікування:
15.12.2023 11:06
Дата виконання:
26.12.2023 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴17 500 000.00 Електрична енергія