-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
17 500 000.00
UAH
Номер:
606cd42ab1854b0cb814f080bf1250e5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-12-000007-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Вододар" Бориславської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37650131
-
Адреса:
82300, Україна, Львівська область, Борислав, вулиця Володимира Великого 229А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Вододар" Бориславської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37650131
-
Адреса:
82300, Україна, Львівська область, Борислав, вулиця Володимира Великого 229А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
17 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
12.12.2023 00:07
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Кількість
2500000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписЗабір, очищення та постачання води
Сума17 500 000.00 UAH