-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ремонт і технічне обслуговування автомобілів екстреної медичної допомоги у Вінницькій області
Тендер Prozorro UA-2023-12-11-010106-a
Торги не відбулися
5 747 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 57 473.00 UAH
мін. крок: 1% або 57 473.00 UAH
Номер:
4b4a8ee620e14a508e077492fbe55a95
Внутрішній номер закупівлі:
19994455
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-11-010106-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Територіальне медичне об’єднання "Вінницький обласний центр есктреної медичної допомоги та медицини катастроф Вінницької обласної Ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36364624
-
Адреса:
21018, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Пирогова, буд. 46-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анатолій Пірникоза +380432508473 buhmedkatastrof@gmail.com http://vinemd.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
5 747 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.12.2023 13:25 - 16.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
11.12.2023 13:25 - 19.12.2023 10:00
Аукціон:
20.12.2023 14:42 - 20.12.2023 15:05
Період кваліфікації:
20.12.2023 15:05 - 27.12.2023 09:41
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 747 300.00 Ремонт і технічне обслуговування автомобілів екстреної медичної допомоги у Вінницькій області