-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ремонт і технічне обслуговування автомобілів екстреної медичної допомоги у Вінницькій області
Оголошено тендер
5 747 300.00
UAH
Номер:
406764711a394dc7aab1d681ff0a1527
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-11-003265-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Територіальне медичне об’єднання "Вінницький обласний центр есктреної медичної допомоги та медицини катастроф Вінницької обласної Ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36364624
-
Адреса:
21018, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Пирогова, буд. 46-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Територіальне медичне об’єднання "Вінницький обласний центр есктреної медичної допомоги та медицини катастроф Вінницької обласної Ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36364624
-
Адреса:
21018, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Пирогова, буд. 46-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 747 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ремонт і технічне обслуговування автомобілів екстреної медичної допомоги у Вінницькій області
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
11.12.2023 12:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписДохід від реалізації послуг
Сума5 747 300.00 UAH