-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 09120000-6 – Газове паливо (09123000-7 Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2023-12-08-019044-a
Торги не відбулися
331 077.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 310.78 UAH
мін. крок: 1% або 3 310.78 UAH
Номер:
d718169c2e2843be817a3ba49efd679d
Внутрішній номер закупівлі:
19978764
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-08-019044-a
Замовник:
МІСЬКИЙ ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ ІМЕНІ ШАБЕЛЬНИКА ОЛЕКСІЯ АНДРІЙОВИЧА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03002136
-
Адреса:
13306, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, площа Мистецька, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Крапівіна +380979118835 5039433@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
331 077.80 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.12.2023 16:52 - 13.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
08.12.2023 16:52 - 16.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴331 077.80 ДК 021:2015 09120000-6 – Газове паливо (09123000-7 Природний газ)