-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 09120000-6 – Газове паливо (09123000-7 Природний газ)
Оголошено тендер
331 077.80
UAH
Номер:
43859775cfe14ce9902f82368bc7231e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-08-006035-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
МІСЬКИЙ ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ ІМЕНІ ШАБЕЛЬНИКА ОЛЕКСІЯ АНДРІЙОВИЧА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03002136
-
Адреса:
13306, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, площа Мистецька, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
МІСЬКИЙ ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ ІМЕНІ ШАБЕЛЬНИКА ОЛЕКСІЯ АНДРІЙОВИЧА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03002136
-
Адреса:
13306, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, площа Мистецька, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
331 077.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 09120000-6 – Газове паливо (09123000-7 Природний газ)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
08.12.2023 16:18
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
09123000-7 Природний газ
Кількість
20000 метри кубічні
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума331 077.80 UAH