• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з ремонту судна «МЗ-304»

Завершена

4 200 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 42 000.00 UAH
Номер: 11bb6ed1b9b04ba19c8e5eddf330bf19
Внутрішній номер закупівлі: 1996228
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-04-11-001038-a   
Замовник: Філія державної установи "Держгідрографія" "Миколаївський район "Держгідрографії"
Контактна особа: Руслан Сметаненко +380503940701 smetrus@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 50240000-9 Послуги з ремонту, технічного обслуговування морського транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послугиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 4 200 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 42 000.00 UAH
Період уточнення: 11.04.2018 13:33 - 17.04.2018 09:00
Період прийому пропозицій: 11.04.2018 13:33 - 27.04.2018 09:00
Аукціон: 02.05.2018 12:03 - 02.05.2018 12:24
Період кваліфікації: 02.05.2018 12:24 - 07.05.2018 15:33
Період завантаження договору: 03.05.2018 16:00 - 23.05.2018 16:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з ремонту судна «МЗ-304»
Код ДК 021:2015: 50240000-9 Послуги з ремонту, технічного обслуговування морського транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 17.08.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "БОСФОР-ОДЕСА"

Оскарження: 02.05.2018 12:24 - 14.05.2018 00:00
Початкова пропозиція 3 870 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 870 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
03.05.2018 16:00
Документи 15
Скарги 0
ТОВ "ВТМ"

Оскарження: 03.05.2018 16:00 - 18.05.2018 00:00
Початкова пропозиція 4 180 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 180 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.05.2018 15:33
Документи 23
Скарги 0

Контракти

Номер: e9fa90d5098d46eba423f76bfaef127a
Ідентифікатор договору: UA-2018-04-11-001038-a-a1
Постачальник: ТОВ "ВТМ"
Номер договору: 210/18ДЗ
Сума договору: 4 180 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 21.05.2018 00:00 - 30.09.2018 00:00
Дата підписання: 21.05.2018 10:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір МЗ 304.pdf
p7s
sign.p7s