-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з ремонту судна «МЗ-304»
4 180 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
e9fa90d5098d46eba423f76bfaef127a
Ідентифікатор договору:
UA-2018-04-11-001038-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ВТМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34565630
-
Контактна особа:
Дарина Олександрівна Мікуліч 0503371332, +380506328777 e_julija@ukr.net
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, 54017, м. Миколаїв, вул.Декабристів, 23-Б, офіс 32
Класифікатор ДК 021:2015:
50240000-9 Послуги з ремонту, технічного обслуговування морського транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
210/18ДЗ
Дата підписання:
21.05.2018 10:00
Період дії договору:
21.05.2018 00:00 - 30.09.2018 00:00
Сума договору:
4 180 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 4 180 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з ремонту судна «МЗ-304»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 17.08.2018