-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Свинець листовий
Тендер Prozorro UA-2023-12-08-000912-a
Завершена
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Номер:
69d6482544364b7186c2e1242057214c
Внутрішній номер закупівлі:
19960687
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-08-000912-a
Замовник:
РОВКП ВКГ "Рівнеоблводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03361678
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, м. Рівне, Вул. С.БАНДЕРИ, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Юлія Дідух +380504300327 rivneoblvod@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14710000-1 Залізо, свинець, цинк, олово та мідьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.12.2023 09:03 - 13.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
08.12.2023 09:03 - 16.12.2023 08:00
Аукціон:
18.12.2023 12:08 - 18.12.2023 12:31
Період кваліфікації:
18.12.2023 12:31 - 19.12.2023 16:18
Період завантаження договору:
25.12.2023 00:00 - 04.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴300 000.00 Свинець листовий