-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Свинець листовий
Оголошено тендер
300 000.00
UAH
Номер:
5ffce43044d0425ba390e0f2faf960c2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-08-000344-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
РОВКП ВКГ "Рівнеоблводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03361678
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, м. Рівне, Вул. С.БАНДЕРИ, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
РОВКП ВКГ "Рівнеоблводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03361678
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, м. Рівне, Вул. С.БАНДЕРИ, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Свинець листовий
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
14710000-1 Залізо, свинець, цинк, олово та мідь
Дата опублікування:
08.12.2023 08:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума300 000.00 UAH