-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Автомобільні шини зимові (код 34351100-3 — Автомобільні шини)
Тендер Prozorro UA-2023-12-07-018374-a
Завершена
270 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 700.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 700.00 UAH
Номер:
c50e4c18eed34651809e3a3760581363
Внутрішній номер закупівлі:
19955303
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-07-018374-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Обласний центр екcтреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38553482
-
Адреса:
18029, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Академіка Корольова, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дар'я Прудиус +380472378053 dariaprudyus@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
270 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.12.2023 16:56 - 12.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
07.12.2023 16:56 - 15.12.2023 00:00
Період кваліфікації:
15.12.2023 00:01 - 18.12.2023 16:30
Період завантаження договору:
24.12.2023 00:00 - 03.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴270 000.00 Автомобільні шини зимові (код 34351100-3 — Автомобільні шини)