-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобільні шини зимові
Оголошено тендер
270 000.00
UAH
Номер:
4294ee6145ec4dc5a5d2797a068eed02
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-07-006529-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Обласний центр екcтреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38553482
-
Адреса:
18029, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Академіка Корольова, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Обласний центр екcтреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38553482
-
Адреса:
18029, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Академіка Корольова, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
270 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Автомобільні шини зимові
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Дата опублікування:
07.12.2023 16:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума270 000.00 UAH