-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2023-12-07-010693-a
Завершена
5 160 594.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 25 802.97 UAH
мін. крок: 0.5% або 25 802.97 UAH
Номер:
40aead1c9c664c59aa94aaf5720448d0
Внутрішній номер закупівлі:
19948179
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-07-010693-a
Замовник:
територіальне управління Державної судової адміністрації України в Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26293548
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вул.Соборна, 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Швень Олександра Анатоліївна +380382658297 inbox@km.court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 160 594.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.12.2023 15:15 - 12.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
07.12.2023 15:15 - 15.12.2023 00:00
Аукціон:
15.12.2023 14:27 - 15.12.2023 14:56
Період кваліфікації:
15.12.2023 14:56 - 22.12.2023 16:04
Період завантаження договору:
28.12.2023 00:00 - 07.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 160 594.00 Електрична енергія