-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
5 160 594.00
UAH
Номер:
256ef8bbc82a4c1e98bda5cdb880f90c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-07-002320-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
територіальне управління Державної судової адміністрації України в Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26293548
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вул.Соборна, 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
територіальне управління Державної судової адміністрації України в Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26293548
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вул.Соборна, 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
5 160 594.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Примітки:
ТУ ДСА України в Хмельницькій області, м. Хмельницький, вул. Соборна, 75, 29000, 26293548, орган державної влади
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
07.12.2023 11:36
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Кількість
619519 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума5 160 594.00 UAH