• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електрична енергія з постачанням та передачею

Торги не відбулися

10 500 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 63 000.00 UAH
Номер: afdf65fe8ac04a79ad72df10ed43b663
Внутрішній номер закупівлі: 19932736
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-12-06-015498-a   
Замовник: МКП "Яворіввода"
Контактна особа: Башко Іванна Петрівна +380967314392 ivanka.bashko@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 10 500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 06.12.2023 15:44 - 12.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 06.12.2023 15:44 - 15.12.2023 00:00
Період кваліфікації: 15.12.2023 00:00 - 21.12.2023 23:49

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴10 500 000.00 Електрична енергія з постачанням та передачею