-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія з постачанням та передачею
Оголошено тендер
10 500 000.00
UAH
Номер:
521a1d5cd6984939906f49e06352dc64
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-06-004700-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
МКП "Яворіввода"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13824412
-
Адреса:
81000, Україна, Львівська область, місто Яворів, вул. Пасічна,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
МКП "Яворіввода"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13824412
-
Адреса:
81000, Україна, Львівська область, місто Яворів, вул. Пасічна,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
10 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія з постачанням та передачею
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування:
06.12.2023 14:49
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія з постачанням та передачею
Кількість
1500000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума10 500 000.00 UAH