-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Бензин А-95. Дизельне паливо.
Тендер Prozorro UA-2023-12-05-018666-a
Торги не відбулися
3 768 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 37 680.00 UAH
мін. крок: 1% або 37 680.00 UAH
Номер:
d110e8e0ac1a4277855e961acef01c55
Внутрішній номер закупівлі:
19914057
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-05-018666-a
Замовник:
КП "Носівка-Комунальник"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32995697
-
Адреса:
17100, Україна, Чернігівська область, Носівка, вул. Комунальна,55
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гончар Валентина Анатоліївна +380962942162 nos_komunalnik@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 768 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.12.2023 16:58 - 10.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
05.12.2023 16:58 - 13.12.2023 00:00
Період кваліфікації:
13.12.2023 00:01 - 27.12.2023 15:06
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 768 000.00 Бензин А-95. Дизельне паливо.