• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Бензин А-95. Дизельне паливо.

Оголошено тендер

3 768 000.00 UAH
Номер: d024719260894f5da5d5304704927dcf
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-12-05-006328-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП "Носівка-Комунальник"
Замовник: КП "Носівка-Комунальник"
Очікувана вартість: 3 768 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Бензин А-95. Дизельне паливо.
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 05.12.2023 15:59

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Бензин А-95
Код ДК 021:2015: 09132000-3 Бензин
Кількість 19200 літр
Період постачання до 31.12.2024
Дизельне паливо
Код ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливо
Кількість 43600 літр
Період постачання до 31.12.2024

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписЗакупівля здійснюється за кошти місцевого бюджету та власні кошти підприємства
Сума3 768 000.00 UAH