-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Частини для сільськогосподарської техніки (відвал для підгортання снігу, подрібнювач ПСКПР (або еквівалент))
Тендер Prozorro UA-2023-12-05-008485-a
Завершена
380 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 900.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 900.00 UAH
Номер:
01d3b838e9ee46d6845f0847d0a5e0ee
Внутрішній номер закупівлі:
19903863
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-05-008485-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОДОГРАЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32271914
-
Адреса:
68451, Україна, Одеська область, с. Долинівка, вул. Комсомольська, буд. 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Євса +380988051880 vodograidolinovka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
380 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.12.2023 12:31 - 10.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
05.12.2023 12:31 - 13.12.2023 00:00
Аукціон:
13.12.2023 15:40 - 13.12.2023 16:03
Період кваліфікації:
13.12.2023 16:03 - 15.12.2023 12:39
Період завантаження договору:
21.12.2023 00:00 - 31.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴380 000.00 Частини для сільськогосподарської техніки (відвал для підгортання снігу, подрібнювач ПСКПР (або еквівалент))