-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Частини для сільськогосподарської техніки (відвал для підгортання снігу, подрібнювач ПСКПР (або еквівалент))
Оголошено тендер
380 000.00
UAH
Номер:
dafbc481ca5240048ea4fe6a55455c84
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-05-003169-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОДОГРАЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32271914
-
Адреса:
68451, Україна, Одеська область, с. Долинівка, вул. Комсомольська, буд. 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОДОГРАЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32271914
-
Адреса:
68451, Україна, Одеська область, с. Долинівка, вул. Комсомольська, буд. 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
380 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Частини для сільськогосподарської техніки (відвал для підгортання снігу, подрібнювач ПСКПР (або еквівалент))
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
05.12.2023 12:23
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума380 000.00 UAH