-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2023-12-05-006320-a
Торги не відбулися
3 145 239.10
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15 726.20 UAH
мін. крок: 0.5% або 15 726.20 UAH
Номер:
befd4af50085498d9b4aa77dca1ae01b
Внутрішній номер закупівлі:
19901701
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-05-006320-a
Замовник:
Новодунаєвецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04406414
-
Адреса:
32413, Україна, Хмельницька область, селище міського типу Дунаївці, вул. Чорновола, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Залагаєв Олександр Семенович +380385871236 smtdun.rada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 145 239.10 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.12.2023 11:34 - 10.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
05.12.2023 11:34 - 13.12.2023 18:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 145 239.10 Природний газ