-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
3 145 239.10
UAH
Номер:
0a68f4da13b94d3b8e2d0916a06a1b96
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-05-003020-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Новодунаєвецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04406414
-
Адреса:
32413, Україна, Хмельницька область, селище міського типу Дунаївці, вул. Чорновола, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Новодунаєвецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04406414
-
Адреса:
32413, Україна, Хмельницька область, селище міського типу Дунаївці, вул. Чорновола, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 145 239.10 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Примітки:
Річний план закупівель затверджено рішенням Уповноваженої особи від -05.12.2023 р.
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
05.12.2023 11:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума3 145 239.10 UAH