-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Екологічні вимоги
Утилізація сміття та поводження зі сміттям
Тендер Prozorro UA-2023-12-05-002505-a
Завершена
314 880.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 574.40 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 574.40 UAH
Номер:
08880621309649aeabac50910a44d852
Внутрішній номер закупівлі:
19897900
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-05-002505-a
Замовник:
ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070772
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул. Петрова Олега Архітектора, будинок 24 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Моїсєєва +380676360590 mila.akademi23@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
314 880.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.12.2023 09:56 - 10.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
05.12.2023 09:56 - 13.12.2023 08:00
Аукціон:
14.12.2023 15:10 - 14.12.2023 15:39
Період кваліфікації:
14.12.2023 15:39 - 18.12.2023 14:33
Період завантаження договору:
24.12.2023 00:00 - 03.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴314 880.00 Утилізація сміття та поводження зі сміттям