• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Утилізація сміття та поводження зі сміттям

Оголошено тендер

314 880.00 UAH
Номер: f299350aa65e4ab18dbf0beb0367be2f
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-12-04-008473-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
Замовник: ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
Очікувана вартість: 314 880.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Утилізація сміття та поводження зі сміттям
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 04.12.2023 15:57

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Утилізація сміття та поводження зі сміттям
Код ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
Кількість 1684.4 метри кубічні
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума314 880.00 UAH