-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
WP6G125E22 Двигун в зборі до навантажувача НК-422
Тендер Prozorro UA-2023-12-05-001817-a
Завершена
469 333.33
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 346.66 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 346.66 UAH
Номер:
33cd63bdf3d24076ba23aaea70a58036
Внутрішній номер закупівлі:
19897214
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-05-001817-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Солом'янського району" м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
31806946
-
Адреса:
03151, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ НАРОДНОГО ОПОЛЧЕННЯ, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вільхова Яна Леонідівна 380442490990,380981690762 yvilkhova@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34310000-3 Двигуни та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
469 333.33 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.12.2023 09:36 - 10.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
05.12.2023 09:36 - 13.12.2023 00:00
Період кваліфікації:
13.12.2023 00:02 - 13.12.2023 10:52
Період завантаження договору:
19.12.2023 00:00 - 29.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴469 333.33 WP6G125E22 Двигун в зборі до навантажувача НК-422