-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
WP6G125E22 Двигун в зборі до навантажувача НК-422
Оголошено тендер
469 333.33
UAH
Номер:
a1ef23443d0449debea0dff544437b07
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-01-002892-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Солом'янського району" м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
31806946
-
Адреса:
03151, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ НАРОДНОГО ОПОЛЧЕННЯ, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Солом'янського району" м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
31806946
-
Адреса:
03151, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ НАРОДНОГО ОПОЛЧЕННЯ, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
469 333.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
WP6G125E22 Двигун в зборі до навантажувача НК-422
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
34310000-3 Двигуни та їх частини
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
01.12.2023 11:34
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума469 333.33 UAH