• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

– Нафта і дистиляти (Дизельне паливо ЄВРО-5)

Завершена

44 159 400.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 220 797.00 UAH
Номер: d8ba93d0b74a43d194237e30f29565fb
Внутрішній номер закупівлі: 19896158
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-12-05-000768-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УЖГОРОДСЬКИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ" УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Ярослав Талапа +380958774742 kp.uzmt@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 44 159 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.12.2023 08:53 - 12.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 05.12.2023 08:53 - 15.12.2023 10:00
Аукціон: 18.12.2023 15:30 - 18.12.2023 16:11
Період кваліфікації: 18.12.2023 16:11 - 29.12.2023 10:53
Період завантаження договору: 04.01.2024 00:00 - 14.01.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴44 159 400.00 Нафта і дистиляти (Дизельне паливо ЄВРО-5)