-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
– Нафта і дистиляти (Дизельне паливо ЄВРО-5)
Оголошено тендер
44 159 400.00
UAH
Номер:
75ced158df734c5893a0ddd6cb672cd8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-05-000170-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УЖГОРОДСЬКИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ" УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41395817
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ПЛОЩА ПОШТОВА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УЖГОРОДСЬКИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ" УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41395817
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ПЛОЩА ПОШТОВА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
44 159 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
– Нафта і дистиляти
(Дизельне паливо ЄВРО-5)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування:
05.12.2023 08:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис– Нафта і дистиляти
(Дизельне паливо ЄВРО-5)
Сума44 159 400.00 UAH