-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Екологічні вимоги
ДК 021:2015 – 90520000-8 – Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами "Забезпечення екологічно безпечного збирання, перевезення, зберігання, оброблення, видалення відходів виробництва, одержання і застосування біоцидів та фітофармацевтичних препаратів, включно з відходами пестицидів та гербіцидів, які не відповідають стандартам, мають прострочений термін придатності чи не придатні для використання за призначенням (код А4030) у Березівському районі, у Білгород-Дністровському районі, у Болградському районі, у Ізмаїльському районі, у Одеському районі, у Роздільнянському районі Одеської області".
Тендер Prozorro UA-2023-12-04-019136-a
Завершена
14 346 772.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 71 733.86 UAH
мін. крок: 0.5% або 71 733.86 UAH
Номер:
b78f0e4766094e62bcf1b448c2d5d725
Внутрішній номер закупівлі:
19893263
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-04-019136-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38721915
-
Адреса:
65107, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Канатна, буд. 83
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тетяна Шевчук +380487283505 tshevchuk@odessa.gov.ua http://ecology.odessa.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
14 346 772.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.12.2023 17:20 - 09.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
04.12.2023 17:20 - 12.12.2023 13:44
Період кваліфікації:
12.12.2023 13:45 - 12.12.2023 17:28
Період завантаження договору:
18.12.2023 00:00 - 28.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴14 346 772.00 ДК 021:2015 – 90520000-8 – Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами "Забезпечення екологічно безпечного збирання, перевезення, зберігання, оброблення, видалення відходів виробництва, одержання і застосування біоцидів та фітофармацевтичних препаратів, включно з відходами пестицидів та гербіцидів, які не відповідають стандартам, мають прострочений термін придатності чи не придатні для використання за призначенням (код А4030) у Березівському районі, у Білгород-Дністровському районі, у Болградському районі, у Ізмаїльському районі, у Одеському районі, у Роздільнянському районі Одеської області".