-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Молоко та вершки (молоко коров'яче питне пастеризоване)
Тендер Prozorro UA-2023-12-04-015804-a
Завершена
211 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 057.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 057.50 UAH
Номер:
e9fcfaeb59b34d33bb9bad61a37ad076
Внутрішній номер закупівлі:
19889752
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-04-015804-a
Замовник:
Управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Люблинецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41066320
-
Адреса:
45034, Україна, Волинська область, ЛЮБЛИНЕЦЬ, вул. Незалежності, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Соломянюк Людмила Володимирівна 0976424582 liublynets_ugs@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
211 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.12.2023 15:47 - 10.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
04.12.2023 15:47 - 13.12.2023 00:00
Період кваліфікації:
13.12.2023 00:03 - 15.12.2023 14:34
Період завантаження договору:
21.12.2023 00:00 - 31.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴211 500.00 Молоко та вершки (молоко коров'яче питне пастеризоване)