-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Молоко та вершки (молоко коров'яче питне пастеризоване)
Оголошено тендер
211 500.00
UAH
Номер:
3a5877f86c8a4c0283bf24a294e6ebdc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-04-006073-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Люблинецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41066320
-
Адреса:
45034, Україна, Волинська область, ЛЮБЛИНЕЦЬ, вул. Незалежності, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Люблинецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41066320
-
Контактна особа:
Соломянюк Людмила Володимирівна 0976424582 liublynets_ugs@ukr.net
-
Адреса:
45034, Україна, Волинська область, ЛЮБЛИНЕЦЬ, вул. Незалежності, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
211 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Молоко та вершки (молоко коров'яче питне пастеризоване)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершки
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
04.12.2023 15:43
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Молоко та вершки (молоко коров'яче питне пастеризоване)
Кількість
4700 кілограм
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума211 500.00 UAH