-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Сканер протяжний
Тендер Prozorro UA-2023-12-04-014789-a
Відповідний код ДК 021:2015:3021611-Комп'ютерні сканери.
Завершена
53 928.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 270.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 270.00 UAH
Номер:
266c41208c4d4b99988e2cd2fd0d5b5d
Внутрішній номер закупівлі:
19889043
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-04-014789-a
Замовник:
Департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44448833
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, пл.Ринок,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Романик Ярина Іванівна +380634866381 departamen.2021@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
53 928.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.12.2023 15:23 - 09.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
04.12.2023 15:23 - 12.12.2023 00:00
Період кваліфікації:
12.12.2023 00:00 - 13.12.2023 15:26
Період завантаження договору:
19.12.2023 00:00 - 29.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴53 928.00 Сканер протяжний