-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сканер протяжний
Оголошено тендер
53 928.00
UAH
Номер:
645fc15b48084ce48add204b9ec7a97b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-04-004642-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44448833
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, пл.Ринок,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44448833
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, пл.Ринок,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
53 928.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сканер протяжний
Примітки:
Відповідний код ДК 021:2015630216110-0-Комп'ютерні сканера
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
04.12.2023 14:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума53 928.00 UAH