-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з управління побутовими відходами (код ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація сміття та поводження зі сміттям)
Тендер Prozorro UA-2023-12-04-011346-a
відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) з урахуванням Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»( зі змінами) (далі - Особливості), вимог Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України та інших нормативно-правових актів
Завершена
162 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 811.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 811.00 UAH
Номер:
22a6d993485b4f62b6f63e3894033656
Внутрішній номер закупівлі:
19885552
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-04-011346-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003600
-
Адреса:
61093, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Озерянська, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лариса Шостак +380577251087 tendershostak@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
162 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.12.2023 14:17 - 10.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
04.12.2023 14:17 - 13.12.2023 00:00
Період кваліфікації:
13.12.2023 00:00 - 14.12.2023 09:49
Період завантаження договору:
20.12.2023 00:00 - 30.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴162 200.00 Послуги з управління побутовими відходами (код ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація сміття та поводження зі сміттям)