-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з управління побутовими відходами (код ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація сміття та поводження зі сміттям)
Оголошено тендер
162 200.00
UAH
Номер:
bcb8897f202f4f389379a47de75d357d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-04-004131-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003600
-
Адреса:
61093, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Озерянська, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003600
-
Адреса:
61093, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Озерянська, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
162 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з управління побутовими відходами (код ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація сміття та поводження зі сміттям)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
04.12.2023 13:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описвласні кошти(відшкодування орендарів)
Сума13 200.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума149 000.00 UAH