• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Персональні комп’ютери

Категорія замовника підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону «Про публічні закупівлі».. Назва товару чи послуги кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі та код товару чи послуги, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником: Персональні комп’ютери, ДК 021:2015 30213000-5 Персональні комп'ютери. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська з урахуванням вимог тендерної документації. Розмір забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати): не вимагається. Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати): не вимагається. Дата та час розкриття тендерних пропозицій, якщо оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини третьої статті 10 Закону: не застосовується. Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування) - не застосовується вид закупівлі - процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, відкриті торги (з особливостями), закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178; застосовані критерії оцінки – ціна.

Торги не відбулися

1 329 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 650.00 UAH
Номер: 98b9c02dce054112adf34a77beb016df
Внутрішній номер закупівлі: 19879876
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-12-04-005767-a   
Замовник: УЖГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №8 УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Маряна Юсиба +380997104097 myusiba20101978@gmail.com http://uzhoctavaschool.ucoz.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 329 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 04.12.2023 11:56 - 09.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 04.12.2023 11:56 - 12.12.2023 10:00
Період кваліфікації: 12.12.2023 10:01 - 19.12.2023 16:15

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 329 000.00 Персональні комп’ютери